| Papusa_1623 a întrebat:

Mam lovit si am citeva vinatai ce as putea face ca sa imi treaca mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Adrick a răspuns:

Nu stiu precis, dar sunt anumite cremuri medicala care te pot ajutawinking

| express11 a răspuns:

Troxevasin unguent

| Kesha1428 a răspuns:

Nu poti face nimic in privinta asta, vanataile trec pe parcurs...happy

| Mady14ian a răspuns:

Pentru ceva timp tine o lingura spre exemplu. ceva ft rece. te va ajuta... iti va trece mai repede

| ErikaAlexandra a răspuns:

Asteapta sau puneti un plasture cu rivanol big grin

| dede_2928 a răspuns:

Da-ti chu rivanol...sau chu apa oxigenata :X

| xLuenn a răspuns:

Si eu am avut vanatai, eu am folosit o crema de piele si in 2-3 zile mi-au trecut,insa este o problema,unelor persoane le apar iritatii, mai bine te-ai duce la doctor, intrebi si te va ajuta cu sigurantahappy