| Anton0999 a întrebat:

Mama mea are dureri de ceafa si la umarul drept. Noi credem ca este de la spondiloza cervicala deoarece uneori are si stari de ameteala. Cum putem rezolva aceasta problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| stefansteven a răspuns:

Mergeti la doctor!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergand la doctor cum altcumva.

| darrio2007 a răspuns:

Sa mearga la medic. Cum crezi altfel?

| alina2k18 a răspuns:

Fuguta la medicul de familie.
Nu se vindeca spondiloza dar se amelioreaza simptomele cu medicatie si kinetoterapie si alte proceduri.

| Anton0999 explică:

A fost la medicul de familie si i-a spus sa ia imflamatoare ca altceva nu are ce sa faca.

| Violleta2022 a răspuns:

Recomand sa se apuce de facut sport si scapa de asemenea dureri, in plus, spondiloza se corecteaza.