| CatalinDanielLiviu a întrebat:

Mama soției mele a decedat în urma cu o săptămână ea de atunci plânge încontinu nu prea mănâncă se simte slăbită bea doar apa dar și aia o vomită.Cum o pot ajuta? Ce ar trebui făcut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Momentan nimic decât să așteptați... Bineînțeles dacă nu mănâncă de 1 săpt. va ajunge la spital.

| doctorandus a răspuns:

Cheama Salvarea. Trebuie internata.

| anonimg a răspuns:

Să-i spui că dacă nu iubește pe Dumnezeu mai mult decât pe oameni, mânia lui Dumnezeu va fi peste ea. Se va îmbolnăvi sever și nu va mai putea scăpa de boală. Lacrimile și durerile trebuie să fie și ele controlate. Dumnezeu poate să facă asta în viața noastră dacă nu facem din cei dragi ai noștri, idoli.

| LisaJulie a răspuns:

Singura persoana care o poate ajuta este un terapeut / psiholog

| Giulia911 a răspuns:

Mers la psiholog pana nu moare de supărare

| Valentinaldoilea a răspuns:

Inteleg durerea, totusi reactia ei nu e normala. Sa o vada un psiholog. Urgent.

Răspuns utilizator avertizat