| vedetaserii a întrebat:

Masturbarea la femei deregleaza ciclul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu deregleaza ciclul

| Ofiintă a răspuns:

Buna,

Masturbarea nu are efecte negative!

| Oana92 a răspuns:

Nu, nu exista legatura

| yo547 a răspuns:

Nu,nu il pot deranja.

| Melany8 a răspuns:

Nu, nu are nici o legătură

| SnowEffect a răspuns:

Nu prea vad legatura, deci nu cred... fiecare cu treaba lor, nu cred ca masturbarea ar afecta in vreun fel menstruatia.

| vedetaserii explică:

Era o curiozitatehappyMultumesc pentru raspunsuri!