| Kimo_Katty_1999 a întrebat:

Metode de slabire(dieta scurte),,,,,, va rog happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Sport, mese la ore fixe, fără grăsimi, săruri, dulciuri și acidulate happy Atât ai de făcut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă dietele, mergi pe o alimentaţie săracă caloric şi multă mişcare zilnic.
Te pup!

| CkEuforia a răspuns:

Acum tin eu o dieta care cu siguranta da rezultate. Toti care au incercat-o au dat minim 2-3 kg jos. Dieta tine doar 5 zile si in toate cele 5 zile trebuie sa consumi asa:
7.00: o cafea fara zahar (daca nu bei poti sa sari peste ea)
9.00: 1 ou fiert
11.00: 100 gr. piept de pui fiert
15.00: 2 mere
17.00: 100 gr. branza
19.00: 1 mar
si minim 2 litri de apa pe zi
Eu zic ca e o dieta echilibrata in care contine cam tot ce trebuie. Dupa dieta garantat nu le vei mai pune inapoi daca ai grija de ce mananciwinking Bafta