| Romaniaplinadenebuni a întrebat:

Mi-a aparut pe penis un fel de vanataie(pe piele mai exact) in jur de 0.5cm in ultimele 2 zile am facut sex de 3 ori banuiesc ca e de la prezervativ, m-a strans prea tare sa-mi fac griji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pare a fi o venă spartă. Nu-ţi face griji, o să treacă!
Mergi la medic să vezi ce este dacă te îngrijorează!
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Barbatii merg la urolog pentru problemele genitale, nu la ginecolog! asa ca ai grija unde nimeresti!hee hee

| diverse a răspuns:

N-are cum sa se usuce si sa cada daca peste cateva zile nu se vede nici o ameliorare si te incomodeaza du-te la un ginecolog sa vezi
sperc ca tie de folos sfatul meu

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru diverse):

Barbatii merg la urolog! ginecologul este doar pentru femei!

| Zapqa a răspuns:

Du-te la ginecolog si vei afla.

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru Zapqa):

Barbatii merg la urolog pentru astfel de probleme! ginecologul este doar pentru femei!