| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a aparut riduri sub ochi prematur. E ciudat ca pe frunte nu prea am deloc.

Exista niste solutii sa se mai diminueze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kanyee a răspuns:

Hidratare neaparat, atat la interior, cat si la exterior. Mai poti consuma produse bogate in colagen, sau chiar colagen.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca cu vitamina A uleioasa pentru uz extern.
Daca nu scapi, exista tot felul de tratamente cosmetice pentru asa ceva.

| xVictor a răspuns:

Somn si crema de fata daca nu bine dispui de niciuna din astea, recomand o crema facuta in casa din oua, lapte miere si banane ^_^