| amiraa a întrebat:

Mi'a intarzia ciclu 3 luni :-s si as vrea sa va rog daca stiti cumva niste remedii naturale pentru a'mi venii cat mai repede! va rog frumos :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| piciuk a răspuns:

Cam tarziu dupa 3 luni. sfatul meu: du-te la ginecolog! e cel mai bun remediu

| ioana_6413 a răspuns:

Dacă ţi-a întârziat 3 luni, şi ai avut contact sexual neprotejat, e foarte probabil să fii mamă! happy

| Zenithf a răspuns:

In primul rand, exclud posibilitatea de a fi insarcinata pentru ca nu ai zis nimic despre asa ceva. Cel mai bun remediu natural pentru reglarea ciclului este sa bei dimineata, inainte de masa, un ceai de coada soricelului. Tine acest tratament vreme de 1 luna si repeta dupa 3-4 lunii, si apoi mai rar. Mai sunt si alte plante si tratamente diverse pentru problema asta, aici gasesti mai multe detalii:
http://www.boli-medicina.com/......BM-COM.php

| riana36blue a răspuns:

Celmai bun remediu este un dr.ginecolog.Posibil sa fii insarcinata.

| girls_9639 a răspuns:

O ceasca cu ceai de coada soricelului.