| Andreeabbca a întrebat:

Mi-a intrat ceva în ochi când căram niște lemne si de ieri până azi am ochiul roșu și simt ceva în el dar m-am uitat si nu e nimic, ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CIaudiu a răspuns:

S-ar putea ca acel obiect sa fi lasat in urma o zgarietura, si din cauza asta sa simti ca te jeneaza ochiul. In cateva zile iti va trece. Ai putea merge totusi pana la farmacie sa iti recomande farmacistul ceva pentru senzatia de jena si roseata.