| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a venit ciclul mai devreme ....si astazi am observat o scurgere vaginala alba ..este posibil sa fiu insarcinata?
daca sunt.ce pot face ce metoda contraceptive cunoasteti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CRED că te PLICTISEŞTI...

Din celelalte întrebări REIESE că eşti BĂIAT, sau ţi-ai făcut schimbare de sex între timp?

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu esti insarcinata, asta daca nu ai avut un contact sexual neprotejatwinking, acea scurge alba vine la toate fetele, inainte de ciclu sau la unele dupa ciclu, in caz ca ai avut contact sexual neprotejat, ai stari de voma, de ameteala de greata etc, iti recomand sa faci o vizita la ginecolog happy