| adelinna21 a întrebat:

Mi-am aparut niste bubite mic pe fund si zona intima si sincer chair nu stiu de la ce..are cine vreo idee? si cum le pot trata? dau funda...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| A2895 a răspuns:

Ai fost recent la epilat cu ceara?

4 răspunsuri:
| adelinna21 explică:

Daaa...chiar si azi am fost la salon.m-am gandit si eu ca pot fi de la ceara pentru ca mi-au aparut chiar de cat ma epilez cu ceara

| adelinna21 explică:

Si cum pot scapa de ele?

| DLeonard a răspuns (pentru adelinna21):

Nu prea poti. Incearca niste creme!

| ƒαηтαѕу a răspuns (pentru adelinna21):

Nu poti, sunt trecatoare, iti trece in maxim 1 zi, adica si eu cand m-a mai fac pe picioare imi raman din alea rosii...Nu e nimica.