| MuresanLaura a întrebat:

Mi-am cumparat zilele astea cafea verde insa nu pot sa o beau deoarece este extraordinar de rea la gust...as putea sa o inghit fara sa o prepar? si... daca ati consumat dupa cat timp se vede scaderea in greutate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MuresanLaura explică:

Am pus, da laughing am fost foarte curioasa sa aflu despre ce e vb ...insa..sunt dezamagita de gust, textura etc...cum spui tu ..bleah

| aligru a răspuns:

Buna. Eu am incercat cafea verde de la doua firme diferite, una a dat rezultate iar cealalta nu a dat pentru ca nu am reusit sa o inghit :)). Poate fierbinte ar fi ok dar eu trebuie sa o iau cu mine si sa o consum rece. Indicat este sa o bei fierbinte asa ca nu prea ne-am inteles. Am scris aici despre cafeaua care a functionat. http://ms-bear.blogspot.ro/......zili.html. Mult succes!

| feldo a răspuns:

Eu cu asta am slabit
http://bit.ly/1YaPlil