| Marinescu_Cristina_1993 a întrebat:

Mi.am dat cu oțet pe fată! Sunt disperata. Am citit intr-o carte ca otetul ajuta la disparitia pistruilor. Mi-au iesit arsuri pe fata! Ce fac? Ajutatia-ma, va rog! Ce e de facut? Vi s-a intamaplat vreodataa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cata minte poti avea! Otetul este un acid.Mai slab, intr-adevar, dar este un acid.Mergi la un doctor imediat.Ce generatie credula!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu glumesti? Da-te cu o crema hidratanta si ia-ti ceva pentru arsuri pentru ca ajuta sa calmeze pielea, poti cauta si remedii naturalae.