| kiki96 a întrebat:

Mi-am facut cont pentru ca vad ca intrebarile date pe anonim nu s-au postat. Oricum, am mai dat 2, cand o sa apara sper sa nu ma injurati laughing.
Deci, am si eu o intrebare:
Am 14 ani, 1.70 m (ieri m-am masurat) si 62 kg (azi m-am cantarit laughing ). Am masurile 86-65-91 si as vrea sa va intreb daca este ok.
Parintii imi spun ca sunt grasa, ca trebuie sa slabesc pana ajung la 55kg. Am cerut parerea si prietenilor si altor persoane si mi-au spus ca sunt nebuna, ca nu sunt grasa, si ca arat foarte bine.
Acum astept parerea voastra big grin
Multumesc anticipat.happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cami_5314 a răspuns:

Esti perfecta, la greutate si la dimensiuni. Nu trebuie sa mai slabesti. http://www.sfatulmedicului.ro/......orporala_9 verifica si singura.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Esti super, sa nu cumva sa mai slabesti.

| Bianca_4346 a răspuns:

Eu cred ca este foarte bine.trebuie sa te simti bine in pielea ta.nu te mai lua dupa altii.Eu am 1, 75 si 56 de kg.si mie imi zice mama sa mai slabesc dar cine o asculta laughingBaftawinking

| lilboutique a răspuns:

Eu am 1. 70 si am 55 de kg:d. deci, cred ca ar trebui sa ajungi la 55 de kg. dar nu pot sa ma pronuntz, pentru ca nu stiu cum aratithinking