| Amali23a a întrebat:

Mi-am facut doua gauri in urechi in urma cu aproape 4 saptamani dar inca ma doare si s-a umflat putin, este normal? Tin sa specizez ca doar gaura de sus, nu in lob ci acolo sus unde este mai tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anca1026 a răspuns:

Este normal sa fie asa. Sa ai grija doar sa nu se infecteze, misca cercelul dinncand in cand.