| TheSpecialOne a întrebat:

Mi-am intins capul pe spate si s-a auzit un sunet ciudat iar apoi imediat a inceput o durere groaznica in crestet si in frunte si m-a luat ameteala. Am luat nurofen si nu imi trece de 4 ore. Ce sa mai fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu-i în regulă să nu-ţi treacă de 4 ore, înseamnă că s-a întâmplat ceva mai serios.
Te duci la medic.
Te pup!

| mihnea123abc a răspuns:

Vorbeste cu mama daca esti minor... daca esti major du-te la un medic el te ajuta..succes big grin

| iarin a răspuns:

Nu e de joaca repede la un medic. Poate fi vorba de un vas rupt.