| Anonimaaa15 a întrebat:

Mi-au aparut mai multe pete mici rosii pe fata si niste "cosuri" care ma mananca, pe picior. De la ce vin aceste simptome?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Dupa cum le descrii, este posibil sa fie vorba despre o reactie alergica la un alergen din alimente, baururi, medicamente, aer etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eunt in masura sa fac pe medicul, am facut odata injectii la gainile mamii sim le-am omorat pe toate, daca le-am injectat cu un cui? laughing sper ca glumita mea ti-a ridicat putin moralul, cel mai bine e sa mergi la un medic dermatolog