| CrazyKiddd a întrebat:

Mi-au apărut niște bubițe foarte mici,albe in ambele colturi ale gurii, pe buza de sus.Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Probabil un început de herpes...sau ai mâncat ceva ce nu ţi-a făcut bine. Recomandarea mea ar fi că dacă nu-ţi trece în 2-3 zile ar trebui să mergi la doctor.

| Denny_Denisa_2001 a răspuns:

Ai herpes! te rog nu merge la farmacie sa cumperi tot felul de prostiI(ex:plasturi) pentru ca iti fac mai rau! Laso asa si in 10 zile trece.

| suntsieupetpu a răspuns:

Herpes. Iti va trece in cateva zile :3