| Sergiu2k12 a întrebat:

Mi s-a spart arcada dar este vreo problema daca nu merg la cusut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți face o infecție și rămâi și cu o cicatrice extrem de urâtă.
Mergi la camera de gardă, doare foarte puțin.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Du-te la medic poate fi destul de grav. Ai putea face o infecție de zile mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vreo problema daca te duci?
Daca nu o cosi, ramii cu o cicatrice urita. Iar pina se inchide, te poti infecta.