| king5151 a întrebat:

Mi s-a umflat un os de la gat, cam in acelasi loc unde am avut alunita zgariatalaughing ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La gat nu ai oase! Singurul os care sustine gatul este coloana vertebrala.
Ti se umbla ganglionii limfatici, nodulii dar nu oasele pe acare nu le ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești troll sau ce? Vrei sa îți riști sănătatea punând întrebări pe un site unde 70 % sunt analfabeți funcțional? și copii! Mergi cumetre la medic, pe TPU nu sunt medici.

| Den1sa a răspuns:

Sa te duci la medic nu sa tâmpesti aiciwinking