| tjoHeN a întrebat:

Mi s-au facut niste besici pe palmi, pe degete, intre degete si ma cam enerveaza, ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

M-am distrat citind raspunsurile precedente. Ai o eczema umeda numita dishidroza, du-te la un dermatolog pentru tratament fiindca altfel, aceste basicute se vor inmulti necontrolat. Sanatate!

3 răspunsuri:
| bobby_7474 a răspuns:

Daca te maninca, s-ar putea sa ai scabie, mergi la medic

| Smokaraieee a răspuns:

Incearca sa dai funda celui care te invata sa vorbesti ...adica profesoarei/lui de romana happy...(palme, basici, si exprimate si corect-ce pot face )

| tjoHeN explică:

Dau fundita