| TPUşiUPT1 a întrebat:

Mi se zbate ochiul stang de o luna.Care pot fi cauzele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Posibil sa ai o lipsă de magneziu sau vitaminee

| Simonasimona1992 a răspuns:

Lipsa de calciu, magnezi.
Poti sa faci o cura de Ca+Mg.
Curele se fac de 2 ori pe an.Una in oct-noiembrie, a doua in perioada asta ( februarie-martie).

| TPUşiUPT1 explică:

Nu imi place sa iau pastile daca se poate rezolva prin alimentatie, asa ca daca ma duc la medic imi da 5 tipuri de pastile

| Ediy2003 a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la doctor

| Marius123Alexandru123 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la medic.

| Maria82626 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta. Dar pana la urma mi-a trecut, fara sa fac nimic