| anonim_4396 a întrebat:

Neata! Daca mi-as face un tatuaj unde ar durea mai putin pe burta sau pe spate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vi003 a răspuns:

Oricum e mai ieftin decat unul permanent, am vazut la mare, aveau multi tineri acest tip de tatuaj. Eu zic sa incerci asa si-apoi iei decizia finala. Vezi ce faci!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Pe ambele te doare, sa stii.
Te pup!

| Vi003 a răspuns:

Las-o balta, o sa regreti, te vei plictisi sa vezi in fiecare zi acelesi "tablou"! Fa-ti unul care se curata dupa cateva saptamani, ca sa vezi daca l-ai suporta permanent. Cunosc destui care regreta ce au facut, dar nu mai au ce face. Ai grija de tine!

| Naяutσ a răspuns (pentru Vi003):

Cat costa unul care se curata in cateva saptamani? thinking

| Vi003 a răspuns (pentru Naяutσ):

Oricum e mai ieftin decat unul permanent, am vazut la mare, aveau multi tineri acest tip de tatuaj. Eu zic sa incerci asa si-apoi iei decizia finala. Vezi ce faci!

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Pai nu mi-am facut tatuaj dar stiu si eu cateva lucruri.Hm unde te doare mai tare? Pai amandouao sa te doara dar cred ca te va durea mai tare pe burta, asa cred.

| alexstb a răspuns:

mai putin te doare pe spatewinking

| 33stefy21 a răspuns:

Pe spate

| xTania a răspuns:

Depinde de tine poate sa te doara pe burta si sa nu te doara pe spate sau sa te doara pe spate si nu pe burta big grin.

| XPannnda a răspuns:

Pe spatewinking.

| Spoonch a răspuns:

Ingeneral cel mai tare doare pe coaste si pe git. dar avind in vedere cite tatuaje are Velea pe spate, pe spate e mai putin dureros=D