| ady_7524 a întrebat:

Nevoie urgentă de sânge B3 NEGATIV - fetită nou născută - mama a decedat săptămâna trecută - vă rog să trimiteti mai departe mesajul până se găsesteo persoană ce poate si doreste să salveze acest bebelus. Numărul de telefon îl aveti aici : - 0741 864 495 - 0765 262 424 multumiri ...mereu ajuta sa faci un bine...macar trimite mai departe.macar atatBookmark

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"http://www.codrosu.ro/raspunde-prezent-unui-anunt-umanitar-b3-negativ/"
deschide linkul de mai sus si vei vedea aceeasi cerere si aceleasi numere de telefon doar ca a fost postat in septembrie 2009
nu stiu care faceti farse de genul asta ca deja circula si pe messenger

| ady_7524 explică:

Am primit-o si ew...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Its fake!

| AcidCuSange a răspuns:

Nu prea cred in chestii d-astea, sa stiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca AB4 te ajuta cu ceva eu imi pun sangele la bataie; multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dar cum sa fac? sunt la valcea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce localitate e fetita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am grupa de singe be cu rh negativ dar locuiesc in Spania... spuneti-mi cum pot sa va ajut unde trebuie sa merg si va ajut cu mare drag adresa mea getaangicutza@yaho.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ali_laila33 turda

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Sa vezi tu cum circula astea pe mess...hee hee

| Malvina24 a răspuns:

Intentia ta e buna insa din pacate acest ''masss '' e fals.Totusi un gest frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intentia e buna dar mai nimeni nu o sa ajute fetita... mai nimeni nu crede in astfel de mesaje.
si chiar daca cineva are grupa de sange b3 negativ nu prea cred ca o sa vrea sa doneze sange...desi sunt rasplatiti pentru donarea de sange.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi se agita toata lumea cu acest anunt nimeni nu este interesat ca exista persoane care chiar isi doresc sa ajute insa nu au pe cine.la numerele de telefon afisate nu raspunde nimeni.de fapt intra direct un robot asa ca isi doresccu adevarat sa fie ajutati mesajul chiar este real?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Gelu16 a răspuns:

E o mare inselatorie. Cautati pe Google dupa nr. de telefon. Uite ce am gasit eu aici:
http://despretot.info/......-analysis/