| Catalina_5875 a întrebat:

Nevoie urgentă de sânge B3 NEGATIV - fetită nou născută - mama a decedat săptămâna trecută - vă rog să trimiteti mai departe mesajul până se găsesteo persoană ce poate si doreste să salveze acest bebelus. Numărul de telefon îl aveti aici : - 0741 864 495 - 0765 262 424 multumiri ...mereu ajuta sa faci un bine...macar trimite mai departe

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Catalina,
Mesajul asta circula de cateva luni pe net! --- l-ai verificat? --- ai sunat la aceste numere sau il postezi pe TPU numai ca sa te aflii un treaba?