| liviunm a întrebat:

Niste pastile bune de slabit care nu afecteaza organele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Canadian Tea.(e un ceai foarte bun pentru slabit )si complet natural

| Evolution a răspuns:

Nu exista pastile minune pentru slabit.
Sunt anumite alimente (shakeuri) care se umfla in stomac si dispare senzatia de foame, dar nu sunt deloc recomandate.
Trebuie sa ai o alimentatie sanatoasa in primul rand si sa faci sport.
Daca nu ai timp, poti incerca diferite diete.

| Violleta2022 a răspuns:

Recomand dieta calorica si sportul, ca toate pastilele de slabit, afecteaza organismul.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Grebla, lopata, sapa etc, etc.winking tongue laughing

| anamariarot a răspuns:

Nu există așa ceva. N-ai cum să slăbești sănătos fără o alimentație sănătoasă și fără sport.

| ziftode a răspuns:

Pastilele de slabit sunt una dintre cele mai tari TzEPE DIN ZIUA DE AZI, in afara ca nu fac nimic, ar trebui sa zici mercic daca sunt facute din substante nepericuloase, ca si asta e FOARTE PROBABIL sad

mananca la ore fixe, nu manca seara, si iesi la plimbari lungi si semialerte (nici nu te misti ca melcul, nici nu te grabesti ca pierzi trenul, undeva intre)

| Victoria18 a răspuns:

Pastile? Nu exista pastile de genul care sa nu afecteze... Mai bine fa sport, miscare, exercitii si ia legatura cu un nutritionist pentru o dieta potrivita.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Nu exista o reteta minune care sa te ajute sa slabesti usor si sanatos. Cel mai indicat ar fi sa faci miscare si sa ai o alimentaite echilibrata. Incearca sa nu te mai bazezi pe toate porcariile care apar la televizor in legatura cu dietele. Nu o sa existe niciodata diete minune sau capsule care sa iti rezolve problemele de greutate. Trebuie sa te duci la un medic nutritionist si la o sala de sport. Asa o sa inveti ce inseamna disciplina. Asa scapi de rutina si de kilogramele in plus.