| Ry0010 a întrebat:

Niste sfaturi pt un somn mai profund si linistit? Raspunsuri serioase va rog happy funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| YunoLovesAnime a răspuns:

Muzica. (Clasica in general; e relaxantă si ambientală)
Imi plac cele cu tematica trista. Incearca "Here with you" (e dintr-un anime Mirai Nikki, crede-ma e foarte relaxantă si totodată depresivă) si "Comptine d'un autre ete". Ambele cu variante lungi de 10-14 minute. Adormi instant. happy

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O cana de ceai din flori de tei indulcit cu miere naturala, culcarea la ora 22 si ca fond sonor o muzica ambientala in surdina. Somn usor!

Răspuns utilizator avertizat