| dement a întrebat:

Nu am pofta de mancare gatita de vre`o 3 zile nu stiu ce se intampla nu pot manaca niciun fel de mancare gatita inschimb pot manca iaurturi s i chestii din astea! cum pun gura pe mancare gatita imi vine a vomita si a ma lua cu leshin! ma poate ajuta cineva de specialitate sau cine a mai patit asa ceva?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| cely a răspuns:

Asa e dupa Sarbatori

| Denysa-Myhaela a răspuns:

Sar putea sa fi gravida daca nu suporti nici mirosul de mancare gatita asta e ESTI GRAVIDA fa-ti un test de sarcina sau daca nu esti s-ar putea sa te fi obisnuit cu mancarea de la fast-food

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti insarcinat.sotia mea asa patea cand era insarcinata.