| Zaleilah a întrebat:

Nu am probleme cu copii dar stau foarte mult la calculator am acasa niste ochelari de citit asa a scris pe eticheta sa-i port...happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Vezi ca sunto chelari cu lentile de protectie pentru PC!

| Dana211 a răspuns:

Daca nu iti sunt prescrisi tie ochelarii nu ii purta ca iti strici ochii. Si legat de statul la calculator : e bine ca la o ora sa faci 10 minute pauza in care sa nu mai stai cu ochii in calculator

| ĄℓтNuмЄ a răspuns:

Nu,daca iti trebuie ochelari fa-ti.

| Soleseti a răspuns:

Trebuie sa-i porti daca trebuie...happy