| Trinity a întrebat:

Nu este o intrebare si un sfat:
Sper ca toti sa cititi acest mesaj si sa vizionati clipurile pe care o sa vi le dau, este vorba despre virusi sida, sifilis, herpesu adica bolile care se transmit prin contact sexual, este bine ca acest documentar sal urmareasca si cei de varste mai mari dar mai ales tineri, eu pot sa zic ca mi-am schimbat mentalitatea in privinta sexului, o sa vedeti niste imagini socante din punctu meu de vedere si ceea ce spune medicul care vorbeste pentru niste copii este foarte interesant, documentarul dureaza 30 de minute asa ca poate fi urmarit, 30 de minute pot salva o viata, fa efortul asta pentru tine.
Documentarul este in 3 parti:
Partea1.http://www.youtube.com/watch?v=2SlBLpOkmUY
Partea a 2 a:http://www.youtube.com/watch?v=Pmqh2ZGEVrg&NR=1
Partea a 3 a:http://www.youtube.com/watch?v=u-9k_rmIIy0&NR=

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Multumim ca ne-ai spuswinking
eu acum ma pun sa-l urmaresc
An Nou Fericit :*>big grin

3 răspunsuri:
| Mara a răspuns:

Foarte folositor.
multumim! happy

| MindFreak a răspuns:

Prietene, stai linistit ca nu se uita nimeni. Sa le pui o intrebare din documentar la astia care zic ca se uita. Se uita pe dracu, vor doar funda. laughing

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Mie nu-mi trebuie nici o funda, m-am uitat am plans putin la a 2-parte cea care a ramas cu cei 6 copii fara sot, nenorocitu.