| AlessiaPask a întrebat:

Nu mai am pofta de mancare. Mananc foarte putin si am slabit deja vreo 2 kg. Va rog daca stiti ce vitamine sa iau sau ce sa mananc sa imi revina apetitulsad. Funda, sunt disperata!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bogdan_9316 a răspuns:

Lipsa poftei de mancarea cauzeaza si timpul de afara, lipsa de calciu, vitamine, dar ceea ce cred ca ai este lipsa de miscare. In ce sens?! Ia incearca sa alergi prin parc sa vezi cum ai pofta de mancare! Fiind asa ca daca nu faci miscare si numa | sms-uri, calculator. ceva normal, daca e ceva neinregula prezinta-te la medicul de familie.

| DorinM a răspuns:

Arunca o privire pe aici http://natura-vie.com/magazin/16-vitamine-si-minerale poate găsești ceva vitamine și minerale care sa te ajute

| lidix a răspuns:

Vreau si eu... ce ai facut sa nu mai ai pofta de mancare? laughing