| FlorinaOana a întrebat:

Nu mai imi vine ciclul de 5 luni! Nu sunt insarcinata. Nu ma doare burta nici nu am dureri de cap. Ma puteti ajuta?, voua vi s-a intamplat asa ceva? Sau am eu vreo problema...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Norvegianul a răspuns:

Fosta mea prietena avea problema asta, s-a dus la ginecolog si i-a zis ca are chisturi. Ar fi mai bine sa te duci la o consultatie fiindca este cam ciudat.