| anonim_4396 a întrebat:

Nu-si mai face cafeaua efectul. Cu ce să înlocuiesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Lasă cafeaua.

| wpetterssone a răspuns:

Poți încerca alte tipuri de cafea, ori ciocolata neagră ori somnul.

| Stropdeploaie a răspuns:

Nu o inlocuiesti cu nimic,! Pur si simplu iei o pauza,!

| Katie1356 a răspuns:

Ia o pauza de cateva saptamani macar la a mai bea. Organismul s-a obisnuit deja cu cantitatea pe care o bei si de aceea nu mai are efect. Nici daca ai inlocui-o acum nu cred ca altceva ar mai da roade. Energizante nu recomand, deoarece sunt mult mai nocive.

| aanonimm123123 a răspuns:

Incearca enegrizant, nu ar trebui sa bei asa multa cafea, nu iti face bine, nici energizantul.