| Anonimaa29292 a întrebat:

Nu stiu ce e cu mine in ultimul timp, simt ca sunt intr-un vis continuuu si nu ma simt in corpul meu de aproape 2 luni am si vise foarte horror oare ce este cu mine? Oare chiar sunt intr-un visss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu mai fuma prostii.

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Mergi la un neurolog

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Poate ai probleme cu tensiunea sau cu sistemul nervos combinat cu viselele horror care te au marcat te face sa te simti mai rau

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Sau pur si simplu ai o anxietate paranoica extrema din cauza viselor sa te faca sa te gândești doar la ele.Mergi la un psiholog sau psihoterapeut

| iHATEIDIOTS a răspuns:

In caz daca e vorba despre o boala psihica du te la un psihiatru sau la un preot daca e religioasa

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Daca ai probleme cu drogurile sau alcoolul mergi la un centru. Ultimul sfat e sa mergi la un doctor care se ocupa cu problemele insomniei

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Fa analize. Poate fi si din cauza unor lipsuri.

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Poate fi si din cauza unor probleme cu inima asa patea cineva.

| Ana9002 a răspuns:

Mergi la psihiatru.