| 5SOS a întrebat:

Nu stiu ce sa fac am pe frunte niste chestii care seamana cu cosurile dar nu sunt cosuri sunt un fel de bube mici si mari care nu se sparg chiar daca ai incerca sa faci asta.Ma poate ajuta cineva? Dau funda si sa nu imi spuneti ca sa dau cu spirt sau alcool sanitar pentru mai multe imi apar mie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 5SOS explică:

Nu este varsat de vant ca nu am pe tot corpul ci doar pe frunte.

| Biiiiiia a răspuns:

E posibil sa ai varsat de vant:-s
Uita-te sa vezi daca nu ai acele bubite si pe corp. Daca sunt prezente si pe corp este foarte posibil sa ai varsat de vant.Cel mai bine ar fi sa consulti un medic pana nu te umpli de acele bube:-s.
Sper sa scapi de bubite:*

| puffika a răspuns:

Da cu crema de galbenele stiu ca este buna pentru orice semn de pe corp.Ma rog eu am cosuri care ma enerveaza la culme si tot asa niste semne si mi-au trecut. Daca nu trebuie sa intrebi la farmacie dar asta zic eu ca este mai bine sa faci.