| KSD a întrebat:

O cura simpla si rapida de slabit? dau funda celei mai bune! help me!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NobodyAmongTheRubble a răspuns:

Uite aici o dieta usoara http://www.reteteculinare.ro/......e_zi-1132/
Insa dupa parerea mea daca vrei sa slabesti trebuie sa alegi o dieta pe mai mult timp.Eu tin dieta aceasta http://www.infoslabire.ro/......grasi.html si cred ca e mai echilibrata si nu "mori" de foame.Succes:)

| KSD explică (pentru NobodyAmongTheRubble):

Cat ai slabit? si de la cate kg ai pornit?

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| qwerty101010 a răspuns:

Pai o sa iti dau una care la mine a fost eficienta.
Dimineata:9:30-10:fulgi de porumb/grau expandat cu lapte degresat
11-11:30:niste gustari bazate 100% pe fructe,+ un pachet de biscuiti belvita
12:30-13:supa de legume
carne de pui fiarta
supa crema de brocoli
pana la ora 19 poti manca absolut cate fructe vrei in afara de banane si struguri
iar de la ora 19 poti manca: peste, carne de vita, carne de pui la gratar branza dulce salate cartofi fierti dar nu in cantitati mari.in general mancare mai usoara
iar o data pe saptamana poti manca ceva dulce dar nu in exces. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| NobodyAmongTheRubble a răspuns:

Deocamdata nu am slabit nimic deoarece nu demult am inceput-o.

| KSD explică (pentru NobodyAmongTheRubble):

Dar acum? se vede ceva scumpo?

| NobodyAmongTheRubble a răspuns (pentru KSD):

Sincera sa fiu am tinut cu strictete aceasta dieta vreo 20 de zile insa din pacate daca slabeam vreo citeva kg atunci in ziua urmatoare le puneam la loc.Chiar nu stiu ce sa fac...Cred ca ar trebui sa ma consult cu un medic inainte sa incep vreo dieta

| KSD explică (pentru NobodyAmongTheRubble):

Pff,eu vreau sa dea rezultate optime! sa fiu cea de altadata!

| KSD explică:

Scumpete de copil! nu sunt deloc vaca. am 1.80 si 70 de km,nu se prea vede,dar cand se depunde, se depune pe solduri si pe burta! asta nu e un sfat folositor. apreciez raspunsu, vaca/boule!

| Amalia100 a răspuns:

Hello.Renunta la paine dulciuri zahar sucuri.Multe fructe,legume,supe, orez, pui si legume la gratar.multa apa clar! Putin sport si rezultatele v-or aparea curand.Nu trebuie sa te infometezi si sa te chinui.Atunci cand intri intr-un market axeaza-te pe produse naturale! Succes!

| Tzukushi a răspuns:

Citeste despre cura mea de slabit

http://www.sfaturilemariei.com/......oi-folosi/

| Yuliana17 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti rapid si sanatos, trebuie sa elimini zaharul si amidonul.Inceark mai degraba sa pierzi mai incet din kilogramele nedorite, daca pierzi mai mult de 1-2 kilograme pe saptamana vei pierde mare parte din masa musculara. Scopul tau ar trebui sa fie sa pierzi nu din greutate, ci din grasime incearca sa faci cat mai multe exercitii fizice, astfel iti vei construi masa musculara atat de necesara sh its vei impiedik metabolismul sa adopte un ritm incetinit.de asemenea este necesar sa mananci sanatos, nutritiv pentru a sustine functiile organismului care te vor ajuta sa pierzi din grasime! daca reusesti sa ti cura de slabire revi apoi la stilul de alimentatie cu care erai obisnuita. cura de slabire rapida trebuie inlocuita cu o cura de sanatate sh astfel obti slabire raqpida sh eficienta! [cam atat :* [funditabatting eyelashes :*?

| Emylutzhu a răspuns:

Iti recomand pastilele la care tot se fac reclame pe net chiar sunt foarte bune.

| Bogdaniki a răspuns:

Sexul big grin