| -TattO- a întrebat:

O intrebare mai pentru baieti... merg la sala de 2 luni. si. oricum au inceput sa se intareasca muschii. s'au mai si maritbig grin ce alimente imi recomandati sa ma mentin? poate sa ma mai si ingrashbig grin voi care mergeti. ce consumati? piept de pui manank mai mereu.

oricum se cunoaste.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Peste, carne de pasare, soia, albus de ou, carne de vita.Au multe proteine, bafta happy

4 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Ia batoane de ciocolata. Vezi ca are acolo. happySunt f bune.

| -TattO- explică:

O sa iau laughing) mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paste, orez, carne rosie dar sa fie slaba.iti trebuiesc proteine naturale nu mizeriile din pliculete. oua proaspete, fasole, linte, naut si cat mai putina grasime.iti trebuie masa musculara si nu grasime in fibre.trebuie sa bei apa mult si daca vrei minerale, mananca cate 2 banane pe zi, nu mai multe.sa nu folosesti indulcitori artificiali, daca ai chef de ceva dulce mai bine iti cumperi ciocolata cu 60%-70% cacao, asta inseamna ca are foarte putin unt de cacao.indulcitorii sunt foarte periculosi, mai bine mananci zahar decat chimicale rasprocesate.

| p0wer a răspuns:

Hmm odihna minim 8 ore d dormit pe noapte, lactate (oua, lapte, branza), piept de pui, orez, peste tongue