| Alinaa156 a întrebat:

O intrebare pentru fete! Vi s-a intamplat vreodata sa aveti nevoie la baie si sa nu puteti merge din diferite considerente? Daca da, ce ati facut si care a fost cea mai rea experienta de genul? Multumesc anticipat! big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| scully a răspuns:

Cea mai rea experiență a fost când nu am putut să merg timp de 2 ore după ce băusem destul de multă apă. Am crezut că o să rezist până acasă (am mers pe jos) și chiar am rezistat! Dar cu ce preț... mergeam înconvoiată, plus că mai aveam și ghiozdanul în spate, care era un fel de a doua vezică. Una mă apăsa din față, alta din spate. Până la urmă am ajuns, mergând așa la vreo 90 de grade. Și când am intrat în sfârșit în baie, nu m-am ridicat vreo 5 minute laughing plus că după aia a continuat să mă doară zona abdominală de jos, așa că nu prea e de glumă cu chestiile astea. M-am învățat minte, acum când uit să merg la baie și știu că am mult de mers, intru într-un supermarket și mă eliberez.

1 răspuns:
| alice4stars a răspuns:

Uneori ti se poate intampla si este insuportabil! Nu este de gluma cu lucrurile astea happy. Trebuie sa ne descarcam mereu înainte de plecare, pentru ca... Oricând se poate intampla happy