Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Se pun şi cele mintale?
rolling on the floor

| Brotacelu a răspuns:

Asa, ce e cu ei? thinking ca nu ma inteles thinking

| andytza explică:

@BabyPinkAndrushk la asta ma refeream... big grin Nu puteam s-o pun la amuzante, e trist ca exista asemenea animale.

| BabyPink a răspuns:

Pe mine m-a apucat râsul când am citit întrebarea şi mai e şi semnul de la sfârşit care pare puţin ironic rolling on the floor

| andytza explică:

@BabyPinkAndrushk uitasem sa pun linkul` laughing se mai intampla worried

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Pai... daca te referi daca avem noi probleme de sanatate, da eu am, intr-un fel.am o problema cu piciorul.eu de cand avem 7-8 ani, port marimea 36-37. osul din talpa al unui picior a crescut prea mult si s-a indoit.nu ma durea decat cand am descoperit asta, in clasa A 4-A, dar a facut fizioterapie si astea si acum totul e bine. piciorul meu arata ca al unui om obisnuit, osul fiind indoit, nu se observa decat la radiografii. din cls a-4-a nu am mai fost la medic, caci mi-a zis ca nu e nevoie, mai sunt persoane ce patesc asta, le creste un os prea mult si se indoie, insa osul respectiv nu se si rupe decat in moduri normale, daca e supra solicitat, ca se rupe, cum se rupe orice.acum nu port mai mult de 37, sunt un om normal, piciorul meu arata normal si merg normal, dar putin cu piciroul in exterior, insa acest lucru nu se observa, nici macar cand sunt cu piciroul gol, la mare sau la piscina.cand eram mai mica am mai avut si cateva probleme cu ficatul, cand aveam 3 ani, dar acu m sunt un om perfect sanatos.

| Bacemi a răspuns:

Dupa un astfel de video nu poti decat sa plangi. A lovit-o poate fara sa vrea tare, desi greu de crezut. Apoi in loc sa ii fie alaturi si sa incerce sa o ajute si sa isi ceara scuze el ia berea din frigider. Asta nu poate fi numit om. E trist ca sunt astfel de animale. Scuze ca jignesc animalele.

| eni a răspuns:

Vrei sa ne areti cat e de mare gradina lui Dumneze? Multe animale traiesc printre noi.

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

DA, nu pusesei linkul cand ti-am raspuns eu. dap, ce sa zic, un adevarat cretin, zici ca e profa' mea de geogra.iti da aia o palalma la ceafa, ramai lat

| curios a răspuns:

@i_love_you_and_i_am_cool: Go far-far away!