| iulia007 a întrebat:

Ok. buna tuturor in primul rand...si as avea si eu o intrebare...acumm 4 zile mi-am facut un test de sarcina pentru ca imi intarziase cv timp, plus ca aveam pofte, ma dureau sanii, nu mai suportam anumite mancaruri desi imi placeau mult de tot, nu puteam dormi decat pe spate etc. din fericire testul a iesit pozitiv..insa azi dimineata cand m-am trezit si m-am dus la baie eram de sange pe chiloti. avea o culoare mai ciudata nu era rosu era maro.nu mi-a fost rau aseara nu m-a durut nimic..asta ce inseamna? ca am pierdut sarcina sau ca nu o pot pastra? imi este frica deoarece acum 2 ani am avut sarcina oprita in evolutie si ne dorim ffff mult un copil eu si sotul meu..va rog frumos sa imi rasp cat mai repede..sunt tare nedumerita.
va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Indecenta a răspuns:

Daca testul a iesit pozitiv si mai ai si simptomele specifice femeii gravide atunci dorinta voastra e posibil sa se implineasca. Cel mai bine mergi la ginecolog. Daca ai sangerat putin se spune ca ''te insemneaza'' si e posibil sa fie fetita.