| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

Ok,o sa pun cea mai stanjenitoare intrebare din viata mea. Puteti si sa radeti, sa faceti misto de mine in grup, numai sa scap drk de chestia asta.Pe penis,ca sa vorbesc in termeni stiitifici,de fapt pe capul penisului,ca sa nu spun capul...,am niste puncte mici si rosii, sunt mici, 4 dar extrem de mici si stiu ce spun.Ce-i drept am si putina acnee, nu multe cosuri de zici ca-s drk, dar am destule cosuri. Oare sa fie acelasi lucru si cu penisul? E un motiv de ingrijorare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Alea sunt punctele cardinale. nu e un motiv de ingrijorare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa fie vorba de o simpla iritatie locala. evita contactele sexuale neprotejate in aceastea perioada, daca nu trece adreseazate medicului dermatologbig grin stiu ca nu vrei dar ai de ales? nu credtongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 14 ani, dar nu-ti fa probleme, o sa le evit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

1 igiena cat mai multa;
2. observi si in urmatoarele zile daca ramane la fel, se rezolva sau e mai rau;
3. daca e mai rau, MERGI la medicul de familie; daca e mai bine, continua cu igiena, daca e la fel, schibma tratamentul;
4. igiena - adica te schimbi mai des, te speli in fiecare zi si nu mai o mai freci nespalat pe maini. De fapt e indicat sa nu o mai faci deloc!

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult, nici de o zi nu le am si aproape am scapat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu-mi fac fac probleme eu am spus doar in ziua de azi cred ca cu totii stim cum e generatia dar na.

Răspuns utilizator avertizat
| justoneboy a răspuns:

Cumpara canesten crema si te dai cu ea de 3 ori pe zi dar inainte sa te dai te speli. ar trebui sa treaca. succes!

| Solovastru123 a răspuns:

Ai sam bag pl. alai cancer. taiel jos fratioare sau o sa mori...

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru Solovastru123):

laughing.

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru Solovastru123):

Frate,nu e ca as vrea sa tin morala, dar daca dai un raspuns din asta unui credul, risti sa ramana ipotent.Deci,ai grijawinking.