| Or1Ginal a întrebat:

Pai sa va zic...
Am 15 ani si
de vreo 2 zile incoace ma tot doare partea de jos a penisului si nu stiu ce sa fac doare ingrozitor de tare Nu m-am masturbat de vreo 3 luni deci nu poate sa fie asta dar poate sa fie ca am facut sex in seara precedenta dupa ce o inceput sa ma doara? ( Mam Protejat ) va rog spuneti ce as putea sa fac... am baut ceaiuri dupa ceaiuri si nimic faza naspa e ca incepe de odata sa ma doara si mooor de durere stand in pat sau uitandu-ma dupa leacuri pe net.
DAU funda celui care ma ajuta. tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Da fuguta la medicul de familie, poate fi o problema minora, dar poate fi si ceva mai grav. Am citit undeva, nu mai stiu unde, ca exista cazuri - destul de rare - in care canalele de la oute se pot incurca si atunci nu mai circula sangele cum trebuie, si ca pentru cine pateste asta este riscul sa-si piarda bijuteriile daca nu se intervine in timp util. Asa ca, vorba englezului: "better safe then sorry" si da fuguta la medic.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la medicul de familie sau la un urolog. E posibil sa ai o infectie banala