| BarBye a întrebat:

Pana la ce varsta cresc sanii?
Am 15 ani jumate si nu am sanii aproape deloc.
Sora mea are 19 ani si nici ea nu are sanii deloc.
Insa mama mea. are sanii foarte foarte marii.se poate ca ea sa ii aiba mari. iar noi sa nu avem deloc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e deloc obligatoriu sa o mosteniti pe mama voastra. Sanii cresc cam pana la 19-20 de ani.

| Bacemi a răspuns:

Nu exista o varsta fixa la care sanii incep sa se dezvolte. Fiecare fata se dezvolta in felul ei. Cam 20 de ani e varsta pana la care cresc sanii. Nu trebuie sa iti faci griji. Oricum daca e sa gasesti un baiat care sa te iubeasca nu te va refuza dintr-un astfel de motiv. Nu te complexa din acest motiv. Sunt sigur ca ai foarte multe calitati.

daniela
| daniela a răspuns:

Tot timpul, si in timpul sarcinii, si daca te ingrasi, si daca imbatranesti

Răspuns utilizator avertizat
| vyo a răspuns:

Se poate ca voi sa-i aveti mai mici ce daca mama voastra are sani mari. sani cresc panala 20 de ani.

| Kaℓi a răspuns:

Poate ca tu si sora ta semanati cu tatal vostru mai multhee hee

| suhimana a răspuns:

Imposibil ceva ceva tot o sa iasa garantez

| frumykaeu a răspuns:

Pai...nu trebuie neaparat sa ai sanii mari :-J.defapt.eu am abia 9 ani, si am sanii maricei pentru varsta mea.si cand ies pe afara cu baieti si imi iau ceva mai mulat imi crapa obrazul de rusine pentru ca se holbeaza la mineblushing)