| andrei12 a întrebat:

Pana la ce varsta se inalta un baiat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Nu este o regula, dar dupa specialisti(nu se cunosc exact motivele), baietii ar creste cam pana la 25 ani. Fetele, pana la 19-20 ani.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Pana la 20 de ani te inalti.
Te pup! :*

| SimonaCristina a răspuns:

Baietii cresc in inaltime pana in jurul varstei de 20 de ani. Daca faci si sport, de preferat baschet, volei sau inot o sa ai rezultate foarte bune. Bafta!

| Scarbo a răspuns:

La 23 de ani incetezi sa mai cresti.