| ppavel1961 a întrebat:

Paracetamolul sinus este contraindicat celor cu hipertensiune arteriala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| larapopa a răspuns:

Paracetamolul sinus, nu are contraindicati in hipertensiune, dar se administreaza cu prudenta in boli cardiovasculare cum este hipertensiunea si cardiopatie ischemica, datorite pseudoefedrine pe care o contine

2 răspunsuri:
| dichi a răspuns:

Va recomand un tratament naturist pentru reglarea tensiunii arteriale. Este vorba de ceai la pretul de 30 de lei care poate fi achizitionat de pe siteul Va recomand preventiv un tratament naturist pentru glanda tiroida cu ceaiuri. Este 30 de lei si poate fi achizitionat de pe siteul http://www.tratament-naturist.com.ro/......i-Naturist

| kitiku a răspuns:

Da