| TheNinthKoopa a întrebat:

Paralizia in timpul somnului poate aparea doar cand dormi pe spate sau in orice fel ai dormi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, apare cind dormi pe spate si este de foarte scurt timp.
Daca ti se intimpla altfel, consulta neaparat un medic.Numai bine.

1 răspuns:
| IzabellaLoredana a răspuns:

Nu conteaza pe ce parte dormi.