| Razvan1lol a întrebat:

Pareri despre guma/spray cu nicotina?
Cu vointa, te ajuta sa scpai de tigara sau si ele sunt aceeasi chestie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Prostii, din propria experienta iti spun ca nu functioneaza nici o guma, nici un spray.
Am un amic care are tigara electronica, nu a mai pus gura pe o tigara normala de mai bine de 6 luni.
Eu zic ca cel mai important este sa vrei sa te lasi si incet incet sa le raresti pana nu mai simti nevoia de a fuma.