| Ciovy a întrebat:

Păreri despre pilula de a doua zii (ellaone )? A mai folosit cineva această pilula ellaone după actul sexual neprotejat? A avut eficienta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Daca o iei in timpul optim, da, este eficienta.

| Ciovy explică (pentru ioana748):

Adică? ????

| ioana748 a răspuns (pentru Ciovy):

12 ore de la actul sexual.

| ioana748 a răspuns (pentru Ciovy):

Sa spunem maxim 36 in cazul acestei pastile dar nu garantez.

| Cipi1212 a răspuns:

Ar trebui evitat sexul neprotejat.

| StudentLaMedicina a răspuns:

Dacă ai luat-o suficient de devreme, o să îşi facă efectul.

| Ciovy explică (pentru StudentLaMedicina):

Adică după câte ore după actul sexual neprotejat?

Răspuns utilizator avertizat
| iHATEIDIOTS a răspuns:

Se ia pe nas sub forma de supozitoare. Ajuta la refacerea neuronilor si scăparea gândurilor de prostitie.Da i si la barbat să scape de tine.