| lplostonyou a întrebat:

Pastilele de slabit iti promit marea cu sarea, dar oare sunt ele cu adevarat sanatoase pentru organismul nostru? Ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Eu nu am nici cea mai mica garantie ca un tub de pastile de-alea ar putea sa te ajute sa slabesti macar 1 kg. Pentru mine pastilele alea sunt ca niste antibiotice,care, in disperarea aia de a da cateva kg jos, esti in stare sa iei 3-4 tuburi si in final ajung sa-ti faca numai rau.
Cel mai bine mananci fructe,legume,salate,faci miscare, te hidratezi bine, decat sa bagi pastile tongue Bafta!

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Nu. Nu sunt adeptul pastilelor de nici o forma. Mai ales aceste pastile de slabit. Abureala. Eu nu recomand. Incearca cu miscare multa. Este mai greu dar este sanatos. De exemplu~> Coarda, alergare bazin. Este splendid. Vei avea un corp lucrat, modelat si sanatos. Fara pastile. Pa!

| lplostonyou explică:

Deci sa nu se inteleaga gresit,nu e vorba de mine,nu am intrebat pentru mine, eu nu sunt ponderal, doar am aruncat asa un subiect de discutie pe tema asta happy

| cannabiss6 a răspuns:

Crezi că în viață este așa? Crezi că atingi o performanță fără efort?
Dacă vrei să slăbești, apucă-te de dietă și de sport.
Mult succes. happy

| VioreL_8246 a răspuns:

Nu iti fac bine, te zlabesc de puteri si iti taie pofta de mancare! cel mai bine faci un sport si ti o dieta, asa vei slabi foarte mult~
Daca ai inceput sa iei pastilele de slabit dupa ce ai renuntat la el o sa mananci in exces! In perioada asta iti recomand salatele si pestelewinking

| Kaname a răspuns:

Când eram mai mic am avut probleme cu greutatea,dacă ma înțelegi, și doctorul mi-a recomandat pastile. După aproximativ o săptămâna a început sa ma doară inima și altele, asa ca am renunțat la ele, Nici măcar nu te ajuta la slăbit...slăbești mai ușor fără ele.
O spun din propria mea experiența. happy

| onutza99 a răspuns:

Buna parerea mea despre aceste pastile este una absolut negativa.hee hee nu sunt bune de nimic tongue mai sanatos ii daca nu mananci dupa ora 6 seara decat sa iei pastilele alea