| dyana99scumpick a întrebat:

Pe fratele meu il doare abdomenul si partea stanga de unde se termina coastele ce ar putea sa aiba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Probabil spina.ar trebui sa faca un control la un medic internist.

| a1doru a răspuns (pentru a1doru):

Am vrut sa spun ''splina''rolling on the floorrolling on the floor

| simo0393 a răspuns:

Posibil sa fie ampedicele. Consulta medicul de familie.